Фахівці запевняють, що працездатність та настрій залежить від того, наскільки нам зручно. Пасивний комфорт – цей термін означає якість крісла. Конструкція крісла повинна забезпечувати підтримку фізіологічно раціональної пози, дозволяти змінювати позу з метою зниження статичної напруги м'язів спини для запобігання розвитку перевтоми.
При виборі крісла насамперед звертайте увагу на зручність та безпеку дитини, на матеріали та якість виготовлення меблів.
Матеріали повинні бути якісними, міцними та нетоксичними, поверхні повністю технологічно оброблені, всі елементи надійно з'єднані, рухомі кріплення міцні та добре фіксуються. Саме крісло повинне мати стійку конструкцію, щоб витримувати шквал енергії школярів, не перевертаючись.
Враховуйте вимоги до посадки дитини – її стопи повністю стоять на підлозі, ноги зігнуті під кутом 90 градусів, спина спирається на спинку, є достатня поверхня для сидіння. Для дітей молодшого краще вибирати крісла без коліс або з механізмом блокування, щоб дитина не каталася по кімнаті.
Окреме питання – підібрати крісло за зростанням та віком дитини. Щоб не купувати нове крісло кожні рік-два, віддайте перевагу універсальному крісло, яке «зростає» разом із Вашим школярем і підходить як до звичайних столів, так і до столів-трансформерів. Унікальність крісла-трансформера в тому, що такі моделі дозволяють регулювати висоту та глибину посадки для дітей від першого до останнього класу школи. Площа сидіння також «зростає» разом із господарем.
Ми пропонуємо найширший вибір моделей таких універсальних крісел у широкій кольоровій гамі та з міжнародними сертифікатами якості. Тільки найнадійніші конструкції меблів та яскравий дизайн за оптимальними цінами. Жодних дешевих підробок. Тільки якість та здоров'я для ваших дітей.
Як підібрати крісло першокласнику?
Раніше ви переглядали
Завантаження