Найлегшим, але аж ніяк не найправильнішим буде варіант – купити стандартний письмовий стіл та стелаж та «будувати» їх у вже готовий інтер'єр.
А як правильно вибрати стіл для свого першокласника?
Батьки розуміють, що ігрова зона і ящик з іграшками поступаються тепер верховенством робочої зони з беззаперечним царством письмового столу. Але в наш час ви можете відмовитися від потворних конторських столів з 2-3 ящиками часів дитинства.
Стіл повинен відповідати таким правилам:
- Фізіологічність. І парта, і стілець підбираються за зростанням дитини. Вони повинні формувати правильну поставу та гарний почерк, знижувати навантаження на спину та руки під час занять.
- Довговічність. Сучасні столи припускають не лише якість матеріалів та фурнітури, а й можливість трансформації. Такі шкільні меблі «зростають» разом зі своїм маленьким господарем. Причому змінюється не лише зростання парти та крісла, а й габарити. Поступово меблі з робочої зони трансформуються у повноцінний офіс старшокласника та студента.
- Ергономічність. На запит ваш ідеальний письмовий стіл буде змінювати кут нахилу, перетворюючись на мольберт, дошку для креслення або стіл для комп'ютера. У комплект таких меблів входять різні ящики, полички, роздільники для папок і файлів – загалом все, що дасть можливість навіть маленькому школяреві розсіяному тримати свою канцелярію в порядку.
Робіть перезавантаження дитячого робочого місця правильно! І вашому першокласнику буде зручно вчитися та творити.
Дитяча кімната: робимо перезавантаження до навчального року
Раніше ви переглядали
Завантаження